KONST / Litografier / Litografi 11709041
nr 1170 9041
Vladimir Beck
(f. 1943)
Litografi, Vladimir Beck (f. 1943), "Betraktande", signerad och numrerad 103/360, motivet: 41x50
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:19:25
350 kr
19 mar